Josip Brezovec i Morales srušili bjeloruski BATE https://b122222.runboard.com/t112 Runboard| Josip Brezovec i Morales srušili bjeloruski BATE en-us Thu, 28 Mar 2024 15:11:19 +0000 Thu, 28 Mar 2024 15:11:19 +0000 https://www.runboard.com/ rssfeeds_managingeditor@runboard.com (Runboard.com RSS feeds managing editor) rssfeeds_webmaster@runboard.com (Runboard.com RSS feeds webmaster) akBBS 60 Josip Brezovec i Morales srušili bjeloruski BATEhttps://b122222.runboard.com/p196,from=rss#post196https://b122222.runboard.com/p196,from=rss#post196Prijateljske utakmice Josip Brezovec i Morales srušili bjeloruski BATE   U prvom nastupu na pripremama u Beleku Dinamo je pobijedio bjeloruski Bate Borisov. Autor: Večernji list30.01.2011 18:27 zadnja izmjena: 30.01.2011 21:46 Dinamo je u prvoj prijateljskoj utakmici u Turskoj pobijedio bjeloruskog prvaka BATE Borisov s 2:1. Prvijenac za plave postigao je Josip Brezovec u 30. minuti iz slobodnog udarca, Bjelorusi su izjednačili u 73. minuti, a Pedro Morales je u 78. zabio za pobjedu nakon što je vratar odbio loptu koju je pucao izvodeći jedanaesterac. Za plave su igrali Kelava - Vrsaljko (Tomečak), Bišćan (Barbarić), Mesarić, Ibanez (Bručić) - Badelj (Kramarić), Brezovec (Calello) - Palić (Ademi), Kovačić (Morales), Sylvestr (Šitum) - Beqiraj (Rukavina). - Pobijedili smo dobru momčad, ne čudi što su igrali Ligu prvaka. Naljutili su me suci, nije bilo razloga da suparniku dopuste zamjenu isključenog igrača - komentirao je trener plavih Vahid Halilhodžić. http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/josip-brezovec-morales-srusili-bjeloruski-bate-clanak-246254nondisclosed_email@example.com (DZL)Mon, 31 Jan 2011 13:51:45 +0000